Gürellerin Prestij Hakkında

Ankara’da kalitenin adı olan Güreller Prestij 1956’dan bu yana başta Ankara halkı olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok yerinden gelen müşterilerine uzun yıllardır hizmet veren bir kuruluştur.

Evinde zarafet ve konfor arayanların, keyifli yaşam alanları düşünenlerin, lüks konut projelerinde akla her zaman ilk gelen firma olan Güreller Prestij, hayattan keyif almayı bilen, tasarımla konforun birleşimine önem veren, kendi tarzını yaşamına yansıtmayı tercih eden herkesin ilk markası olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Çünkü ev aksesuarları, beyaz eşya ve butik avize alanında dünyanın kabul ettiği en önemli markaların temsilcisi olan Güreller Prestij, müşterilerine sadece ürün sunmakla kalmıyor, onlara fikir sunuyor, sorunlarına çözüm geliştiriyor.

Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren dünyanın en kaliteli ve en önemli markalarını tek çatı altında toplayan firmamız, konusunda uzman, yetişmiş kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyeti ve çözümü merkezine alan hizmet politikasını kurulduğu günden beri ilke haline getirmiştir.

Geleneksel yapıda doğup butik hizmet anlayışı ile yoluna devam eden firmamız, günümüz teknolojik yapısına ve anlayışına uyum sağlayarak inovatif düşünce yapısı ile inovasyona yönelmiş, birçok inovosyonel projeler başarmıştır.

Güreller Prestij sizden aldığı güç ile inovatif satış platformlarında ve e-ticaret platformlarında siz değerli müşteri ve ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.